ACSI presenteert 6 nieuwe kampeergidsen voor 2026

Al 60 jaar publiceert ACSI de welbekende groene campinggidsen. De nieuwe edities voor 2026 zijn nu verkrijgbaar, inclusief de CampingCard die bij duizenden campings recht geeft op korting in  het laagseizoen.

De ACSI Campinggidsen zijn als een bijbel voor kampeerders in heel Europa. In Camp to Go op RTL4 vertrouwt ook ‘Mister Camping’ Sander Janson op deze ‘Google van het kamperen’ en afgelopen jaar werden er maar liefst 700.000 exemplaren verkocht! Anno 2025 beperkt het ontsluiten van alle info zich allang niet meer tot papieren gidsen, maar kun je ook via apps en websites van ACSI je favoriete camping of camperplaats vinden. Voor 2026 zijn er 6 nieuwe gidsen gepresenteerd, waarin je in totaal 10.000 geïnspecteerde kampeerlocaties in tientallen Europese landen kunt terugvinden.

Automatisch elk jaar

De ACSI-gidsen voor 2026 zijn nu al te bestellen en worden medio januari geleverd. Het is ook mogelijk om een abonnement af te sluiten, waarmee je tot 18% bespaart en automatisch elk jaar de nieuwste gids plus CampingCard thuis ontvangt. De dikste gids is de tweedelige ACSI Campinggids Europa met daarin meer dan 7.500 campings in 31 landen én een kaart met ‘doorreiscampings’. Van de Costa tot de Rivièra en van Scandinavië tot de Provence: alle campings in deze gids worden jaarlijks door onze de honderden inspecteurs van ACSI gecontroleerd op ruim 200 (!) voorzieningen.

Voor elk wat wils

Naast de vuistdikke Europa-gids kun je ook kiezen voor de Zuid Europa-versie met ruim 2.000 campings in landen rond de Middellandse Zee, de Frankrijk-gids met 2.200 locaties en de Benelux-variant, waarin je bijna 700 campings kunt naslaan. ACSI biedt ook een ‘Klein & Fijn’-gids met daarin meer dan 2.000 kleine, sfeervolle campings. Speciaal voor camperaars is er de ACSI Camperplaatsengids en die biedt een overzicht van maar liefst 9.000 gecontroleerde camperplaatsen én 3.000 door ACSI geïnspecteerde campings in Europa. Voor elk wat wils dus!

Gratis kortingskaart

Koop je een van de spiksplinternieuwe ACSI-gidsen, dan krijg je daar automatisch de CampingCard-kortingskaart bij, ter waarde van €20,95. Daarmee overnacht je in het laagseizoen heel voordelig op meer dan 3.000 campings in 25 landen in Europa. Op vertoon van de kaart betaal je dan altijd een van de 8 vaste, lage tarieven, variërend van €13 tot €27 per nacht. Alle deelnemende campings én de kortingskaart vind je in de gids (en/of app). 

Ook interessant voor jou