Terug naar overzicht

Fendt Saphir 495 TF Mover + Fietsendrage 2010

Verkoopprijs€ 15.950,-
Bouwjaar 2010
Conditie Gebruikt
Datum 1e toelating Nee
Leeggewicht 1.210 kg
Max. toelaatbaar gewicht 1.700 kg
Laadvermogen 490 kg
Aantal slaapplaatsen 4
Modeljaar 2010
Opbouw lengte 495 cm
Lengte 707 cm
Breedte 229 cm
Wanden Hamerslag
Kleur wanden Wit
Meer specificaties
Mail ons
Toon aanbod

Omschrijving

In deze handig ingedeelde Fendt Saphir van het bouwjaar 2010 beschikt u over genoeg ruimte voor het hele gezelschap. Ook is er een fietsenrek aanwezig. Sportievere kampeerders zullen deze ongetwijfeld vaak gebruiken. Doordat deze caravan is voorzien van een mover kunt u deze eenvoudig op iedere gewenste plek zetten. Uw vakantiebagage is via het handige serviceluik uitstekend bereikbaar.

De caravan heeft een gezellige rondzit die u eenvoudig kunt ombouwen tot comfortabele slaapplaats. De caravan beschikt over een middenkeuken met voldoende bergruimte, die praktisch is ingericht en met een 3-pits kooktoestel, spoelbak en kraan is uitgevoerd. Voor een snelle toevoer van warm water is er een boiler aanwezig. De koelkast met vriesvak biedt voldoende ruimte voor heel uw voorraad.

De caravan is uitgerust met een Frans bed, een in de lengte geplaatst tweepersoons bed. Behalve een cassettetoilet heeft de badkamer ook een wastafel, waar u zich lekker op kunt frissen.

De ringverwarming zorgt voor een goede circulatie van de verwarmde lucht.

De stabilisatorkoppeling van deze caravan zorgt voor een stabiel en veilig weggedrag.


Hoewel wij onze advertenties met de grootste mogelijke zorg samen stellen kunnen wij niet verantwoordelijk worden gehouden voor fouten in opties en/of andere ingevoerde gegevens. Gezien wij gebruikte voertuigen verkopen kunnen er ondanks onze precisie bij de inkoop gebruikssporen en/of beschadigingen zijn. Wij adviseren u dan ook om zaken die uw koop beslissing zouden kunnen beïnvloeden voor aankoop te controleren


Wilt u deze caravan in het echt bekijken? Neemt u dan contact op. U bent van harte welkom om met deze Fendt Saphir kennis te maken.


Accessoires

    Exterieur/Interieur

  • Buitenlamp
  • Combicassettes
  • Dakluik
  • Fietsenrek
  • Indirecte verlichting
  • Leeslampjes
  • Lichtmetalen velgen
  • Voortent

    Keuken

  • Boiler
  • Gascomfoor
  • Koelkast
  • Vriesvak

    Sanitair

  • Cassettetoilet
  • Schoonwatertank (vast)
  • Toilet/Wasruimte

    Slaapcomfort

  • Lattenbodem

    Techniek en veiligheid

  • Accu
  • Caravanmover
  • Reservewiel
  • Schokbreker
  • Serviceluik
  • Stabilisator
  • Verzwaarde steunen

    Verwarming

  • Kachel
  • Ringverwarming

Indelingen

    Bed

  • Frans bed

    Keuken

  • Middenkeuken

    Sanitair

  • Hoek-opstelling

    Zit

  • Rondzit

Slaapplaatsen

Er zijn in totaal 4 Slaapplaatsen verdeeld over 1 Bed.

    2-persoonsbed

  • 140 cm x 200 cm

Contactgegevens

HT Campers
Polluxweg 2
8938 AZ Leeuwarden