Terug naar overzicht

Hymer Eriba 673 GT

 Verkocht
Bouwjaar 2009
Kilometerstand 96.536 km
Conditie Gebruikt
Automerk Fiat ducato 2.3 mjet
Transmissie Handgeschakeld
Vermogen 130 pk
Datum 1e toelating Nee
Brandstof Diesel
Leeggewicht 2.980 kg
Max. toelaatbaar gewicht 3.500 kg
Laadvermogen 520 kg
Aantal slaapplaatsen 4
Lengte 729 cm
Breedte 230 cm
Hoogte 290 cm
Type Integraal
Euro klasse 4
Meer specificaties
Mail ons
Toon aanbod

Omschrijving

Voor de reislustige vakantieganger is deze Hymer Eriba een heerlijk vakantiehuis. De integraal-kampeerwagen heeft een maximaal gewicht van 3500 kg, mag dus worden bestuurd met een klein rijbewijs, en telt 4 slaapplaatsen. De camper is tevens uitgerust met een handig fietsenrek, zodat u uw fietsen gemakkelijk kunt meenemen naar uw vakantiebestemming.

Het onderstel is van het merk Fiat. De dieselmotor wordt bediend met een handmatige versnelling. Onderweg naar uw volgende bestemming profiteert u van het gemak van onder andere cruise control, een navigatiesysteem, een achteruitrijcamera, elektrisch bedienbare spiegels, stuurbekrachtiging en elektrisch bedienbare ramen.

Een prima gelegenheid om gezellig te eten of nieuwe plannen te maken wordt gevormd door de halve treinzit. De keuken is in het midden van de camper geplaatst en beschikt over een 3-pits kooktoestel en gootsteen met kraan. Er is een warmwatervoorziening in de vorm van een boiler aanwezig. De koelkast met vriescompartiment is ruim genoeg voor al uw etenswaren.

In de 2 aparte bedden heeft ieder zijn eigen slaapplek. In de de badkamer vindt u niet alleen een wastafel maar ook een ingebouwd cassettetoilet. Wilt u zich onderweg opfrissen? Dat kan gezien de camper voorzien is van een douchecabine.

Voor een goede verdeling van de verwarmde lucht is de camper bovendien voorzien van een circulatiesysteem.

Door de vaste schotelantenne kunt u overal via de satelliet naar Nederlandse televisiezenders kijken. Door de ingebouwde hordeur van deze camper heeft u veel minder last van vliegen en muggen. Besparen op het energieverbruik en dus kosten? Dat kan met de aanwezige zonnepanelen. Afsluitend worden nog de accessoires genoemd die het kamperen veraangenamen. Denk hierbij aan de vaste afvalwatertank, de leeslampjes, de televisiebeugel, de buitenlamp en de lichtmetalen velgen.

Bent u geïnteresseerd in deze Hymer Eriba? Wij ontvangen u van harte in onze showroom.

Accessoires

    Exterieur/Interieur

  • Buitenlamp
  • Combicassettes
  • Dakluik heki
  • Elektrische opstap
  • Fietsenrek
  • Garage
  • Geïsoleerd glas
  • Hordeur
  • Huishoudaccu
  • Leeslampjes
  • Luifel
  • Raamhor
  • Verduistering cabine
  • Zonwerend glas

    Keuken

  • Boiler
  • Gascomfoor
  • Koelkast
  • Vriesvak

    Onderstel/cabine

  • ABS
  • Achteruitrijcamera
  • Airbag(s)
  • Airco op motor
  • Centr. deurvergr. afstandsb.
  • Cruisecontrol
  • Elektr. bedienbare ramen
  • Elektr. bedienbare spiegels
  • ESP
  • Lichtmetalen velgen
  • Navigatie
  • Startonderbreker
  • Stoel(en) draaibaar
  • Stuurbekrachtiging
  • Turbo diesel
  • Verwarmde buitenspiegels

    Radio/TV

  • LCD-tv
  • Schotel
  • Televisiebeugel

    Sanitair

  • Afvalwatertank (vast)
  • Cassettetoilet
  • Douche
  • Schoonwatertank (vast)
  • Toilet/Wasruimte

    Slaapcomfort

  • Lattenbodem

    Techniek en veiligheid

  • Zonnepaneel

    Verwarming

  • Airco woongedeelte
  • Ringverwarming

Indelingen

    Bed

  • 2 aparte bedden

    Keuken

  • Middenkeuken

    Sanitair

  • Midden-opstelling

    Zit

  • Halve treinzit
  • Zijzitgroep

Slaapplaatsen

Er zijn in totaal 4 Slaapplaatsen verdeeld over 2 bedden.

Garanties

BOVAG Garantie

Deze camper is voorzien van BOVAG garantie

Aantal maanden12

Contactgegevens

Hulsebosch campers
Portugallaan 4
9403 DS Assen