Terug naar overzicht

Hobby Optima Ontour 65 HKM Weinig km gereden

Verkoopprijs€ 74.950,-
Bouwjaar 2022
Kilometerstand 7.085 km
Conditie Gebruikt
Automerk CITROEN
Transmissie Handgeschakeld
Vermogen 140 pk
Datum 1e toelating 07-04-2022
Brandstof Diesel
Max. toelaatbaar gewicht 3.500 kg
Rijklaar gewicht 2.962 kg
Aantal slaapplaatsen 4
Modeljaar 2022
Lengte 699 cm
Breedte 233 cm
Hoogte 287 cm
Type Half Integraal
Wanden Glad
Kleur wanden Wit
Euro klasse 6
Meer specificaties
Inruilvoorstel
Mail ons
Toon aanbod

Omschrijving

Hobby Optima On Tour 65 HKM

Deze praktische Hobby Optima Ontour is gebouwd in het jaar 2022. De camper heeft een lengte van 6 meter 99, mag worden bestuurd met een B-rijbewijs en biedt een slaapplaats aan 4 personen. Door het fraaie panoramadak heeft u in deze camper altijd voldoende daglicht, ook als het buiten wat minder licht is. Door het handige fietsenrek kunt u uw fietsen eenvoudig meenemen op vakantie. Uw vakantiebagage is via het handige serviceluik uitstekend bereikbaar.

Hobby Optima uitrusting
De camper is uitgerust met draaibare stoelen, cruise control, een achteruitrijcamera, een navigatiesysteem, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en cabineverduistering. De aandrijving komt voor rekening van een duurzame dieselmotor met een handmatige versnelling.

Hobby Optima met treinzit en middenkeuken
U heeft aan de treinzit niet alleen een gezellige plek om te zitten, maar het is ook een extra slaapgelegenheid. De middenkeuken, waar de camper over beschikt, is onder meer voorzien van een 3-pits kooktoestel, spoelbak en kraan. Er is een warmwatervoorziening in de vorm van een boiler aanwezig. De inbouwkoelkast met vriescompartiment heeft een grote inhoud.

Veel ruimte door het hefbed
Er wordt veel ruimte bespaard door het gebruik van het tweepersoons hefbed boven de zitgroep. Het dwars geplaatste stapelbed is bij uitstek geschikt voor kleine kinderen. Deze camper beschikt over een badkamer. Hierin bevindt zich een wastafel en ingebouwd cassettetoilet. Ook is de camper uitgerust met een douchegelegenheid, zodat u zich ook onderweg heerlijk kunt opfrissen.

Het luchtcirculatiesysteem zorgt voor een goede verdeling van de verwarmde lucht.

Uitgerust met o.a. schotelantenne
Kijken naar uw favoriete programma's of luisteren naar heerlijke muziek wordt mogelijk gemaakt door de ingebouwde audio-installatie en de aanwezige televisie. Om via de satelliet televisie te kunnen kijken, is de camper uitgerust met een vaste schotelantenne. Doordat deze camper met een hordeur is uitgerust, heeft u in de camper geen last van insecten. Aanvullend worden nog de vaste afvalwatertank, de leeslampjes, de televisiebeugel en de buitenlamp onder de aandacht gebracht.

Wilt u meer informatie over deze Hobby Optima Ontour? Bel of mail dan snel met ons bedrijf. Onze medewerkers staan graag voor u klaar.

Bel: 074-2773628 
Mail: barry@jankrul.nl

Jan Krul Caravans
Wij zijn Jan Krul Caravans. Een hecht team met specialisten op het gebied van campers, caravans en alles op het gebied van kamperen. Wij zijn een BOVAG-bedrijf, kiest u voor ons dan kiest u voor zekerheid. Het BOVAG-keurmerk staat voor betrouwbaarheid, kwaliteit, garantie en een uitstekende service.

Onderhoud
Voor een plezierige en veilige kampeervakantie is het van groot belang dat uw camper regelmatig wordt onderhouden. Dat kunt u met een gerust hart overlaten aan onze technische medewerkers. Ook voor schade, reparatie en inbouw van accessoires in uw camper staan zij voor u klaar.

Ondanks dat deze informatie met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kunnen er type- of schrijffouten voorkomen. Jan Krul Caravans BV is niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden in de verstrekte informatie, in welke vorm dan ook.

De kosten rijklaar maken omvatten:
  • Volledige BOVAG opbouwcontrole
  • Afleveringsbeurt
  • Nieuwe APK
  • Garantie

Accessoires

    Exterieur/Interieur

  • Bagageruimte
  • Buitenlamp
  • Dakluik
  • Dakluik groot
  • Dakluik heki
  • Fietsenrek
  • Garage achter
  • Hordeur
  • Huishoudaccu
  • Leeslampjes
  • Luifel
  • Panoramadak
  • Verduistering cabine

    Keuken

  • Boiler
  • Gascomfoor
  • Koelkast
  • Ladekast
  • Ladekoelkast
  • Vriesvak

    Onderstel/cabine

  • ABS
  • Achteruitrijcamera
  • Airbag(s)
  • Airco op motor
  • Audioinstallatie
  • Cabine airco
  • Camera
  • Centr. deurvergr. afstandsb.
  • Cruisecontrol
  • Elektr. bedienbare ramen
  • Elektr. bedienbare spiegels
  • Lichtmetalen velgen
  • Navigatie
  • Startonderbreker
  • Stoel(en) draaibaar
  • Stuurbekrachtiging
  • Turbo diesel

    Radio/TV

  • Schotel
  • Televisie
  • Televisiebeugel

    Sanitair

  • Afvalwatertank (vast)
  • Cassettetoilet
  • Douche
  • Schoonwatertank (vast)
  • Toilet/Wasruimte

    Slaapcomfort

  • Koudschuim matras
  • Matras pocketveren

    Techniek en veiligheid

  • Serviceluik

    Verwarming

  • Centrale verwarming
  • Ringverwarming

Indelingen

    Bed

  • Hefbed
  • Stapelbed dwars

    Keuken

  • Middenkeuken

    Sanitair

  • Midden-opstelling

    Zit

  • Treinzit
  • Zijzitgroep

Slaapplaatsen

Er zijn in totaal 4 Slaapplaatsen verdeeld over 3 bedden.

Garanties

BOVAG Garantie

Deze camper is voorzien van BOVAG garantie

Aantal maanden12

Contactgegevens

Jan Krul Caravans
Oldenzaalsestraat 583
7558 PX Hengelo OV