Neem je slaapzak en matje mee naar Utrecht!

Nee, je hoeft niet de nacht door te brengen op de Kampeer & Caravan Jaarbeurs, maar je kunt wel een steentje bijdragen. Namens het Leger des Heils worden namelijk ongebruikte slaapzakken en slaapmatjes ingezameld voor een tweede leven.

Neem je slaapzak en matje mee naar Utrecht!

Nee, je hoeft niet de nacht door te brengen op de Kampeer & Caravan Jaarbeurs, maar je kunt wel een steentje bijdragen. Namens het Leger des Heils worden namelijk ongebruikte slaapzakken en slaapmatjes ingezameld voor een tweede leven.

Een slaapzak die ongebruikt op zolder ligt of een slaapmatje dat al jaren niet meer meegaat op vakantie: tijdens de aanstaande Kampeer & Caravan Jaarbeurs in Utrecht kun je deze spullen doneren aan het Leger des Heils. Onder het motto ‘Hoeveel kilo warmte doneer jij?’ zamelt de beurs schone en bruikbare kampeer- en outdoorspullen in die een waardevolle tweede bestemming krijgen. Alle donaties worden verzameld en gewogen.

Steuntje in de rug

Willeke de Bruin van het Leger des Heils roept beursbezoekers op een bijdrage te leveren: “Veel mensen hebben thuis nog bruikbare kampeer- en outdoorspullen liggen waar zij zelf niets meer mee doen. Denk aan een warme slaapzak of slaapmatje. Met deze actie krijgen die spullen een tweede leven en kunnen ze van waarde zijn binnen onze hulpverlening. Het is mooi om te zien dat bezoekers van Kampeer & Caravan Jaarbeurs op deze manier bijdragen aan het ondersteunen van mensen die een steuntje in de rug kunnen gebruiken.”

Speciaal inzamelpunt

Rachel Jankowsky van Kampeer & Caravan Jaarbeurs is trots op de actie: “Kampeerders weten als geen ander hoe belangrijk een warme slaapzak of comfortabel slaapmatje kan zijn. Met deze actie geven bezoekers spullen die thuis ongebruikt liggen een nieuw doel. Dat past bij de verbondenheid die we binnen de kampeerwereld zo vaak zien. We zijn trots dat we samen met onze bezoekers een bijdrage kunnen leveren aan het belangrijke werk van het Leger des Heils.” Bezoekers kunnen tijdens de beurs schone en bruikbare slaapzakken en slaapmatjes inleveren bij een speciaal inzamelpunt. Na afloop worden de donaties overgedragen aan het Leger des Heils, dat de materialen inzet binnen de hulpverlening.

Ook interessant voor jou