Gerenoveerde camping biedt kampeerplaatsen met privé-zwembad
Met glamping in een ‘chalet’ zie je het al vaker, maar nu is er ook een camping die kampeerplaatsen aanbiedt met een privé-zwembad! Deze camping is afgelopen jaar dan ook voor maar liefst €26 miljoen gerenoveerd.

Atea Camping Resort ligt op het idyllische eiland Krk in Kroatië en in dat land is het de laatste jaren sowieso goed toeven qua kamperen. Deze locatie is eigendom van de Aminess-groep en die heeft vorig jaar de lieve som van €26 miljoen in de renovatie van de camping gestoken. Afgelopen voorjaar is Atea Camping Resort weer heropend en strekt zich uit langs het kiezelstrand bij het vissersdorpje Njivice, omgeven door een eikenbos.
Niet goedkoop...
Onderdeel van de herontwikkeling zijn de spiksplinternieuwe kampeerplaatsen met een heus privé-zwembad. Dat hadden we nog niet eerder gezien op een camping! Deze plekken meten maar liefst 140 vierkante meter. Op de camping kun je ook nog gebruik maken van het eveneens hagelnieuwe zwemcomplex en natuurlijk is het sanitair van topniveau. Daarnaast vind je er restaurants, bars, sportvelden, een spa en een supermarkt. Er zijn ‘gewone’ kampeerplaatsen te boeken, maar wil je zo’n topplek met je eigen zwembad, dan is dat logischerwijs niet goedkoop. Je moet zelfs rekenen op een prijs van rond de €400 (vierhonderd!) per nacht.