Eriba lanceert compleet nieuwe caravan ‘Novaline’

Vanaf juli 2025 levert caravanfabrikant Eriba een spiksplinternieuw model onder de naam Novaline. Daarnaast is de Eriba Feeling compleet vernieuwd. Beide modellen zijn volledig ‘connected’ via een app.

De standaard geïntegreerde Eriba Connect App maakt het bij de nieuwe Feeling en de Novaline mogelijk om het waterniveau en de batterijstatus via je eigen smartphone te monitoren. De vernieuwde Eriba Feeling is ideaal voor kampeerders die maximale flexibiliteit én comfort zoeken. Dankzij het standaard hefdak blijft de caravan laag en aerodynamisch op de weg, maar eenmaal op de camping heb je binnenin een volwaardige stahoogte. Met het optionele slaapdak kun je zelfs vijf slaapplaatsen creëren. Tevens kun je bij beide nieuwe modellen kiezen voor verschillende autonomie-pakketten met lithium- of AGM-accu’s, voor het geval je graag off-grid wil kamperen.

Met de Novaline naar een hoger plan

De hagelnieuwe Novaline van caravanfabrikant Eriba tilt jouw kampeerervaring naar een hoger plan met een fris ontwerp, doordachte indelingen en een uitrusting op het hoogste niveau. De comfortabele stahoogte van 198 centimeter is praktisch en zorgt voor ruimtegevoel. Je hebt de beschikking over maximaal vijf slaapplaatsen in de Novaline en je kunt ook kiezen voor een airconditioner op het dak, een hagelbestendig GFK-dak en een volledig geïntegreerd entertainmentsysteem met 22-inch TV.

Ook interessant voor jou