Knaus verwent Nederland met speciale Platinum Edition

Speciaal voor de Nederlandse (en Belgische) caravanliefhebbers komen er 6 Platinum Selection-uitvoeringen van de populaire Knaus Sport. En die zijn allemaal te zien op de Kampeer & Caravan Jaarbeurs in Utrecht. 

Knaus verwent Nederland met speciale Platinum Edition

Speciaal voor de Nederlandse (en Belgische) caravanliefhebbers komen er 6 Platinum Selection-uitvoeringen van de populaire Knaus Sport. En die zijn allemaal te zien op de Kampeer & Caravan Jaarbeurs in Utrecht. 

Het model Sport is een van de populairste caravans van Nederland en speciaal voor de Benelux introduceert de Duitse fabrikant Knaus de Platinum Selection. Die komt beschikbaar in maar liefst 6 indelingen en is van buiten voorzien van stijlvolle gladde wanden in de kleur ‘Campo Volo Grey’. Verder is de speciale uitvoering onder andere voorzien van 17 inch lichtmetalen velgen, disselafdekking, een serviceluik en comfortabele ‘EvoPore HRC’-matrassen. Erg handig én nuttig zijn ook de standaard rookmelder, het stopcontact inclusief TV-aansluiting buiten plus extra stopcontacten binnen.

Lees verder onder de foto.

Kampeer & Caravan Jaarbeurs

Als Platinum Selection komt de Knaus Sport in 6 indelingen op de Nederlandse markt, van de compacte 400 QD met een tweepersoons dwarsbed voorin, tot de 500 EU die voorin enkele bedden in de lengterichting heeft en achterin een comfortabel rondzit. De uitvoering 500 QDK is tevens uitgerust met een stapelbed en biedt in totaal maximaal 6 slaapplaatsen. Knaus neemt alle Platinum Editions mee naar de Kampeer & Caravan Jaarbeurs in Utrecht, van woensdag 30 september tot en met zondag 4 oktober. Tickets daarvoor koop je al vanaf €14,50 via deze link naar de webshop.

Ook interessant voor jou